Live Scores

Time Home Away Info

africaAfrica: Africa Cup Of Nations U17 - Play Offs
14:00
Nigeria U17
Guinea U17
17:30
Cameroon U17
Angola U17

algeriaAlgeria: Algeria Cup
16:00
CR Belouizdad
Constantine

argentinaArgentina: Copa Argentina
live25´
Ind. Rivadavia
Midland
23:10
Colon Santa FE
Acassuso

asiaAsia: Afc Champions League
11:00
Jeonbuk
Urawa
11:00
Kashima
Gyeongnam
13:00
Beijing Guoan
Buriram
13:45
Johor DT
Shandong Luneng

australiaAustralia: Npl Queensland
10:15
Peninsula
Sunshine Coast

austriaAustria: Tipico Bundesliga - Championship Group
18:00
Austria Vienna
St. Polten
18:00
LASK Linz
Sturm Graz
18:00
Salzburg
AC Wolfsberger

belgiumBelgium: Super League Women - Winners Stage
16:00
St. Liege W
Genk W

boliviaBolivia: Division Profesional - Apertura
20:00
Always Ready
Nacional Potosi

bosnia_and_herzegovinaBosnia And Herzegovina: Premier League
16:00
FK Sarajevo
Mladost DK
16:00
GOSK Gabela
Radnik Bijeljina
16:00
Krupa
Tuzla City
16:00
Zrinjski
Sloboda
16:00
Zvijezda 09
Celik Zenica
19:00
Zeljeznicar
Siroki Brijeg

brazilBrazil: Copa Do Brasil
23:15
Vasco
Santos

bulgariaBulgaria: Bulgarian Cup
17:00
CSKA Sofia
Botev Plovdiv

colombiaColombia: Copa Aguila
20:30
Fortaleza
Llaneros
21:00
Valledupar
Petrolera
21:30
Cartagena
U. Magdalena
21:30
Pereira
Jaguares de Cordoba
22:00
Envigado
Leones

colombiaColombia: Liga Aguila - Apertura
22:30
La Equidad
Aguilas

croatiaCroatia: Croatian Cup
17:00
Zapresic
Rijeka

czechCzech Republic: Mol Cup
16:00
Ostrava
Bohemians 1905
18:30
Slavia Prague
Sparta Prague

denmarkDenmark: 1st Division
16:30
Naestved
F. Amager

el_salvadorEl Salvador: Primera Division - Clausura
22:30
Aguila
Santa Tecla
22:30
Audaz
Sonsonate
22:30
FAS
Pasaquina
22:30
Municipal Limeno
Metapan

englandEngland: Premier League
19:45
Wolves
Arsenal
20:00
Manchester Utd
Manchester City

estoniaEstonia: Estonian Cup
17:00
Narva
Maardu
17:00
Paide
Levadia

georgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga
16:00
Rustavi
Lokomotiv Tbilisi
18:00
Dinamo Batumi
Saburtalo Tbilisi

germanyGermany: Dfb Pokal
19:45
Werder Bremen
Bayern Munich

guatemalaGuatemala: Liga Nacional - Clausura
19:00
Malacateco
Antigua
19:00
Siquinala
Guastatoya
22:45
Sanarate
Petapa

hungaryHungary: Hungarian Cup
14:00
Soroksar
Honved

icelandIceland: Icelandic Cup
20:00
Volsungur
Tindastoll

iraqIraq: Super League
14:00
Al Diwaniya
Naft Missan
14:00
Al-Hudod
Alsinaat Alkahrabaiya
14:00
Al Karkh
Al Wasat
14:00
Al Quwa Al Jawiya
Al Hussein
14:00
Al Simawa
Al Bahri

israelIsrael: Leumit League - Relegation Group
17:00
H. Akko
H. Marmorek
17:00
Hapoel Iksal Imad
Hapoel Bnei Lod
17:00
Hapoel Petah Tikva
M. Nazareth
17:00
H. Ironi Rishon
Ramat Hasharon

italyItaly: Coppa Italia
19:45
AC Milan
Lazio

italyItaly: Coppa Italia Serie C - Play Offs
17:00
Monza
Viterbese

japanJapan: Ybc Levain Cup
11:00
FC Tokyo
Kashiwa
11:00
G-Osaka
Iwata
11:00
Oita
Nagoya
11:00
Shimizu
Yamaga
11:00
Vegalta Sendai
Sagan Tosu
11:00
V-Varen Nagasaki
Sapporo
11:30
C-Osaka
Kobe
11:30
Yokohama M.
Shonan

kazakhstanKazakhstan: Premier League
14:00
K. Almaty
Atyrau

kenyaKenya: Premier League
13:00
Kariobangi Sharks
Leopards
13:00
Kenya CB
Chemelil
13:00
Nzoia Sugar
Western Stima
13:00
Ulinzi Stars
Vihiga United

latviaLatvia: Optibet Virsliga
15:30
Ventspils
RFS
16:00
Riga FC
FK Liepaja

lithuaniaLithuania: I Lyga
16:00
Hegelmann Litauen
Trakai 2
16:30
Kupiskis
FC Pakruojis

macaoMacao: Elite League
12:05
Macau U23
Benfica

moroccoMorocco: Botola Pro
16:00
Berkane
Youssoufia Berrechid
16:00
Raja Casablanca
Hassania Agadir

hollandNetherlands: Eredivisie
18:45
Utrecht
Sittard
18:45
Zwolle
Groningen
19:45
Breda
Feyenoord

nigeriaNigeria: Npfl
16:00
Bendel
Enugu Rangers

north_macedoniaNorth Macedonia: First League
15:00
Belasica
Shkendija
15:00
Makedonija GP
Vardar
15:00
Rabotnicki
Pobeda
15:00
Renova
Sileks
15:00
Shkupi
Akademija Pandev

north_and_central_americaNorth and Central America: Concacaf Champions League
03:00
U.A.N.L.- Tigres
Monterrey

omanOman: Professional League
14:50
Al-Rustaq
Oman Club
14:50
Sur Club
Mirbat
17:05
Al Nahda
Dhofar

polandPoland: Division 1
16:00
Suwalki
LKS Lodz
16:30
Rakow
Podbeskidzie
17:00
Chrobry Glogow
Garbarnia
17:00
GKS Jastrzebie
Bytovia Bytow
18:00
Odra Opole
Stal Mielec
18:00
Puszcza
Termalica B-B.
18:10
Sandecja Nowy S.
Tychy
19:00
Chojniczanka
Warta Poznan
19:00
GKS Katowice
Olsztyn

polandPoland: Ekstraklasa - Championship Group
17:00
Pogon Szczecin
Lechia Gdansk
19:30
Lech Poznan
Legia

portugalPortugal: Liga Revelacao U23 - Relegation Group
11:00
Maritimo U23
Feirense U23

romaniaRomania: Romanian Cup
17:45
Astra
CFR Cluj

russiaRussia: Fnl
10:00
Luch
Sochi
10:00
SKA Khabarovsk
FK Chimki Moskovska oblast
13:00
Sibir
Tomsk
13:00
Tyumen
Spartak Moscow 2
14:00
Krasnodar 2
R. Volgograd
16:00
M. Saransk
F. Voronezh
16:15
FC Tambov
Shinnik Yaroslavl
16:30
Armavir
Zenit Petersburg 2
17:00
Chertanovo M.
Kursk
17:00
Nizhny Novgorod
Baltika

russiaRussia: Premier League
17:00
Akhmat Grozny
Krasnodar
17:00
FK Rostov
Lokomotiv Moscow
17:30
CSKA Moscow
FK Anzi Makhackala
17:30
Rubin Kazan
Ufa
19:00
Zenit Petersburg
Dynamo Moscow

singaporeSingapore: Premier League
12:45
Home Utd
Geylang
12:45
Hougang
Albirex Niigata
12:45
Warriors
Tampines
13:15
Brunei DPMM
Young Lions

slovakiaSlovakia: 2. Liga
15:30
Bardejov
Dubnica
15:30
Komarno
Zilina B
15:30
L. Mikulas
Banska Bystrica
15:30
Petrzalka
Lipany
15:30
Samorin
Lok. Kosice
15:30
Trebisov
Presov
18:00
Pohronie
Skalica

sloveniaSlovenia: Slovenian Cup
Cancl.
Maribor
Aluminij
Cancl.
Mura
NK Olimpija Ljubljana
18:30
Mura
Maribor

southafricaSouth Africa: First Division
14:00
Stellenbosch
TS Galaxy

southafricaSouth Africa: Premier League
17:00
Free State Stars
Baroka
18:30
Amazulu
Supersport Utd
18:30
Bidvest Wits
Black Leopards
18:30
Maritzburg Utd
Orlando Pirates
18:30
Polokwane
Bloem Celtic

southamericaSouth America: Copa Libertadores
live
Atletico-MG
Nacional
live
Godoy Cruz
Sporting Cristal
23:15
Palestino
River Plate
23:15
Rosario Central
U. Catolica
23:15
Wilstermann
Athletico-PR

spainSpain: Laliga
18:30
Atl. Madrid
Valencia
19:30
Espanyol
Celta Vigo
19:30
Leganes
Ath Bilbao
20:30
Levante
Betis

swedenSweden: Allsvenskan
18:00
AFC Eskilstuna
Ostersunds
18:00
AIK
Hacken
18:00
Elfsborg
Orebro
18:00
Falkenbergs
Sirius
18:00
Malmo FF
Hammarby

turkeyTurkey: Turkish Cup
18:00
Akhisarspor
Umraniyespor

ugandaUganda: Premier League
13:00
URA SC
Mbarara City
13:30
BUL
Bright Stars
13:30
Express FC
Jinja
13:30
Paidha Black Angels
Onduparaka FC

ukraineUkraine: Premier League - Championship Group
15:00
FK Zorya Luhansk
Lviv
15:00
Oleksandriya
Mariupol
16:30
Dyn. Kyiv
Shakhtar Donetsk

united_arab_emiratesUnited Arab Emirates: Uae League
14:55
Emirates Club
Shabab Al-Ahli Dubai
15:10
Al Dhafra
Al Nasr