Predictions

11 July 19 NEXT

UEFA Europa League QualifyingUEFA Europa League Qualifying
TimeGameTip
14:30Pyunik Yerevan vs KF Shkupi Skopje
15:00Ordabasy Shymkent vs Torpedo Kutaisi
15:45FK Ventspils vs KF Teuta
16:00Alashkert FC vs Makedonija Gj. P
16:30Laci vs Hapoel Beer Sheva
16:30AEK Larnaca vs CS Petrocub
16:30JK Trans Narva vs Buducnost Podgorica
17:00Sabail FC vs CS U Craiova
17:00KuPS Kuopio vs FC Vitebsk
17:00FC Flora Tallinn vs Radnicki Nis
17:30MFK Ruzomberok vs Levski Sofia
17:30Balzan FC vs NK Domzale
17:30FK Riteriai vs KÍ Klaksvík
18:00SK Brann vs Shamrock Rovers
18:00Maccabi Haifa vs NS Mura
18:00Debreceni VSC vs FK Kukesi
18:00Crusaders vs B36 Torshavn
18:00Molde vs KR Reykjavik
18:00Akademija Pandev vs Zrinjski Mostar
18:00Shakhter Soligorsk vs Hibernians
18:00Radnik Bijeljina vs Spartak Trnava
18:00FK Kauno Zalgiris vs Apollon Limassol
18:00Brondby vs FC Inter
18:00Malmo FF vs Ballymena Utd
18:00Dinamo Tbilisi vs UE Engordany
18:00Speranta Nisporeni vs Neftchi Baku
18:00FK Liepaja vs Dinamo Minsk
18:30CS Fola Esch vs Chikhura Sachkhere
19:00Connah's Quay vs Kilmarnock
19:00Olimpija Ljubljana vs Rigas FS
19:30FCSB vs FC Milsami
19:30FK Cukaricki vs Banants Yerevan
19:30Europa FC vs Legia Warsaw
19:30Dunajska Streda vs Cracovia Krakow
19:30FK Zeta Golubovci vs MOL Fehervar FC
19:45Cliftonville vs Haugesund
19:45Aberdeen vs RoPS
19:45St Patricks vs IFK Norrkoping
19:45Cork City vs Progres Niederkorn
20:00Budapest Honved vs FK Zalgiris Vilnius
20:00Siroki Brijeg vs Kairat Almaty
21:00Breidablik vs Vaduz
21:00Stjarnan vs FC Levadia Tallinn
Africa Cup of NationsAfrica Cup of Nations
TimeGameTip
17:00Ivory Coast vs Algeria
20:00Madagascar vs Tunisia
Chile CupChile Cup
TimeGameTip
01:00Union Espanola vs Melipilla
China Super LeagueChina Super League
TimeGameTip
13:00Tianjin Teda vs Guangzhou Evergrande
Copa do BrasilCopa do Brasil
TimeGameTip
01:30Palmeiras vs Internacional
01:30Atletico Paranaense vs Flamengo
Elite Club FriendliesElite Club Friendlies
TimeGameTip
16:30SCR Altach vs West Ham
Europe FriendliesEurope Friendlies
TimeGameTip
10:30Tondela vs Anadia
16:30Apoel Nicosia vs Shakhtar Donetsk
17:00FC Koper vs Slaven Belupo
17:00MS Ashdod vs Hapoel Petah Tikva
17:00USK Anif vs Istanbul Basaksehir
17:00Ujpest vs FC Ajka
17:00HNK Cibalia vs NK Zrinski Jurjevac
17:00Paksi Se vs Zorya
18:00Accrington Stanley vs Marseille
18:00SpVg Schonnebeck vs SV Schermbeck
18:00SV Lannach vs SV Thal
18:00Genk vs Maccabi Tel Aviv
18:30Vogelheimer SV vs Schwarz Weiss Essen
19:00FC Tuggen vs SC Goldau
20:00Cova de Piedade vs Birmingham
U23 InternationalU23 International
TimeGameTip
22:30El Salvador U23 vs Cuba U23
USA US Open CupUSA US Open Cup
TimeGameTip
00:30Atlanta United vs Saint Louis FC
00:30Orlando City SC vs New York City FC
01:00Minnesota United vs New Mexico United
03:30Los Angeles FC vs Portland Timbers
World Club FriendliesWorld Club Friendlies
TimeGameTip
00:00Sarasota Metropolis FC vs Derby
01:30Alianza FC San Salvador vs CSD Municipal
01:30Leon vs Toluca
03:00Xelaju vs ADR Jicaral
03:00Tijuana vs Boca Juniors
03:30Real Espana vs Alajuelense
17:30Newport County vs Al Ahly Cairo
21:00CD Mar y Plata vs CD El Vencedor