Predictions

13 July 19 NEXT

Australia Victoria Premier LeagueAustralia Victoria Premier League
TimeGameTip
05:45Avondale vs Hume City
09:00Pascoe Vale vs Green Gully
09:00Port Melbourne SC vs Dandenong Thunder
10:30Oakleigh Cannons vs Dandenong City
Belarus Premier LeagueBelarus Premier League
TimeGameTip
15:00Torpedo Minsk vs FK Gomel
16:45Neman Grodno vs FC Slutsk
18:45BATE Borisov vs Torpedo Zhodino
Bolivia ClausuraBolivia Clausura
TimeGameTip
20:00Always Ready vs Sport Boys Warnes
Brazil Serie ABrazil Serie A
TimeGameTip
21:00Gremio vs Vasco da Gama
21:00Fortaleza vs Avai
23:00Sao Paulo vs Palmeiras
23:00Bahia vs Santos
Brazil Serie BBrazil Serie B
TimeGameTip
01:30Ponte Preta vs Oeste
15:00America MG vs Figueirense
20:30Atletico Goianiense vs Vila Nova
22:00Botafogo SP vs Brasil de Pelotas
23:00Parana vs Bragantino
23:00Operario PR vs Londrina
Bulgaria First LeagueBulgaria First League
TimeGameTip
16:30Arda Kardzhali vs Botev Plovdiv
19:00Ludogorets Razgrad vs Tsarsko Selo 2015
Chile CupChile Cup
TimeGameTip
22:30Everton de Vina vs O'Higgins
22:30Union Espanola vs Deportes Valdivia
China Division 1China Division 1
TimeGameTip
12:30Qingdao Huanghai vs Shaanxi Athletic
12:30Heilongjiang Lava Spring vs Zhejiang Greentown
China Super LeagueChina Super League
TimeGameTip
12:35Beijing Renhe vs Wuhan Zall
12:35Tianjin Tianhai vs Shenzhen
12:35Jiangsu Suning FC vs Shanghai SIPG
Colombia Primera AColombia Primera A
TimeGameTip
21:15Atletico Huila vs La Equidad
23:00Junior vs Deportes Tolima
23:15Jaguares de Cordoba vs Union Magdalena
Croatia Super CupCroatia Super Cup
TimeGameTip
19:00Dinamo Zagreb vs HNK Rijeka
Czech Republic First LeagueCzech Republic First League
TimeGameTip
16:00Banik Ostrava vs Slovan Liberec
16:00FK Pribram vs FK Teplice
18:30Viktoria Plzen vs Sigma Olomouc
Ecuador Campeonato NacionalEcuador Campeonato Nacional
TimeGameTip
02:00Deportivo Cuenca vs Mushuc Runa
21:00Fuerza Amarilla SC vs Emelec
Elite Club FriendliesElite Club Friendlies
TimeGameTip
12:00Perth Glory vs Man Utd
13:00FC Liefering vs Brighton
14:00St Patricks vs Chelsea
14:00Young Boys vs Crystal Palace
15:30Lyon vs Servette
16:30Napoli vs Benevento
17:00Lausanne Sports vs Monaco
20:00Sevilla vs Reading
Europe FriendliesEurope Friendlies
TimeGameTip
08:00Leganes vs Rayo Vallecano
09:00GKS Katowice vs Energetyk Row Rybnik
09:00Vasas SC vs STK Samorin
09:00FK Proleter Novi Sad vs Slaven Belupo
09:00Szolnoki Mav FC vs FC Dabas
09:00FC Hunedoara vs ASU Politehnica Timisoara
09:00CS Luceafarul Oradea vs UTA Arad
09:00Szeged 2011 vs Erdi VSE
09:00Obolon Brovar Kiev vs MFK Mykolaiv
09:00Karpaty Lviv U21 vs FC Lviv U21
09:00Lokomotiva Zvolen vs Slovan Galanta
09:00FC Hatvan vs Monori SE
09:15FC Pisek vs Hradec Kralove
09:15FC Brno vs MFK Vyskov
09:15Viktoria Zizkov vs FK Loko Vltavin
09:30Viktoria Otrokovice vs AFC Nove Mesto nad Vahom
09:30Banik Sokolov vs Jiskra Domazlice
09:30Rapid Vienna II vs SK Sturm Graz II
09:30Ruch Zdzieszowice vs Ruch Radzionkow
09:30Varzim vs Moreirense
09:30FK Slovan Most vs Slovan Duslo Sala
09:30Cegledi VSE vs Taksony SE
09:30SFK Vrchovina vs Vysocina Jihlava U21
09:30FC Kosice vs MFK Vranov nad Toplou
10:00Toulouse vs AC Ajaccio
10:00Jagiellonia Bialystok vs Atlantas Klaipeda
10:00Hellerup IK vs Hvidovre IF
10:00Elana Torun vs KP Starogard Gdanski
10:00CD Mafra vs Estoril
10:00FK Usti nad Labem vs Slovan Velvary
10:00Pogon Grodzisk Mazowiecki vs Polonia Warsaw
10:00RD Agueda vs UD Oliveirense
10:00SV Stripfing/Weiden vs SV Schwechat
10:00Unia Skierniewice vs Pelikan Lowicz
10:00Wisla Plock vs Odra Opole
10:00FK Sered vs Gyirmot SE
10:00Kaposvari Rakoczi vs Soroksar
10:00Lusitania Lourosa vs Belenenses
10:00Kolding IF vs Middelfart
10:00Dorogi FC vs Mosonmagyarovari
10:00FC Ajka vs Csakvari TK
10:00Oberlausitz vs Varnsdorf
10:00Slovan Rosice vs Velke Mezirici
10:00TUS Bovinghausen 04 vs FC Kray
10:00Zaglebie Lubin II vs Piast Zmigrod
10:30Kisvarda FC vs Diosgyori VTK
10:30MFK Zemplin Michalovce vs Sandecja Nowy Sacz
10:30CD Aves vs Tondela
10:30Leixoes vs SC Espinho
10:30Lusitano FCV vs Feirense
10:30Pacos Ferreira vs Chaves
11:00Willem II vs FC Oss
11:00Dynamo Kiev vs Brentford
11:00NK Nask Nasice vs Dinamo Zagreb II
11:30Werder Bremen vs Darmstadt
11:30Olimpia Elblag vs Gryf Wejherowo
12:00Sandhausen vs SG Sonnenhof Grossaspach
12:00Bayern Munchen II vs Dukla Praha
12:00FC Roskilde vs Nykobing
12:00Hertha Berlin II vs Tennis Borussia Berlin
12:00Wolfsburg II vs Cottbus
12:30BFC Dynamo vs FSV 63 Luckenwalde
13:00FC Lok Leipzig vs Zwickau
13:00Heerenveen vs FC Volendam
13:00Bonner SC vs Wehen SV
13:00GKS Belchatow vs GKS Jastrzebie
13:00Holzwickeder SC vs SV Rodinghausen
13:00SC Preussen Munster vs Heracles
13:00Waldhof Mannheim vs SSV Ulm 1846
13:00TSV Steinbach vs Borussia Dortmund II
13:00BSV Schwarz-Weiss Rehden vs Verl
13:00First Vienna FC 1894 vs ASK/BSC Bruck Leitha
13:00Vejle vs SC Weiche Flensburg 08
13:00SGV Freiberg vs VfR Aalen
13:30MSV Duisburg vs Stoke
14:00Hansa Rostock vs Hannover 96
14:00Bayer Leverkusen vs Fortuna Sittard
14:00FC Blau Weiss Linz vs Union Berlin
14:00Hamburg SV II vs TSV Sasel
14:00Kickers Offenbach vs AFC Wimbledon
14:00SV Sonsbeck vs SV Straelen
14:00Zaglebie Lubin vs Miedz Legnica
14:30Wolfsburg vs VVV
14:30LASK Linz vs Heidenheim
14:30TSG Hoffenheim vs Eintracht Braunschweig
15:00Celtic vs Rennes
15:00NAC vs KV Kortrijk
15:00Alemannia Aachen vs Mainz II
15:00SV Sodingen vs SC Weitmar
15:00Szentlorinc SE vs NK Osijek II
15:00SV Lippstadt 08 vs Westfalia Rhynern
15:00FC Sion vs Neuchatel Xamax
15:00HNK Gorica vs FK Indija
15:00SV Elversberg vs F91 Dudelange
15:00Hamburg vs Huddersfield
15:30FC Koper vs Nyiregyhaza FC
16:00Antwerp vs Valenciennes
16:00Dijon vs Auxerre
16:00Chambly Thelle FC vs Dunkerque
16:00Angers vs Les Herbiers
16:00HEBC Hamburg vs ASV Hamburg
16:00Nice vs FC Thun
16:00Telstar vs AZ
16:00Partizan Belgrade vs Paksi Se
16:00Usv Mettersdorf vs Grazer AK
16:00Metalac Gornji vs FK Iskra Danilovgrad
16:00Kolos Kovalivka vs MFK Mykolaiv
16:00FC Arges Pitesti vs ACSF Vointa Turnu Magurele
16:00FC Nitra vs Vasas SC
16:00Volyn Lutsk vs Karpaty Lviv
16:00GKS Wawel Wirek vs Gwarek Tarnowskie Gory
16:00Szombierki Bytom vs Ruch Chorzow
16:00Wolfsberger AC vs Bordeaux
16:30Standard Liege vs Strasbourg
16:30Bregalnica Stip vs Rabotnicki Skopje
16:30FK Renova vs FK Labunishta
16:30MFK Skalica vs Vysocina Jihlava
16:30Caen vs Le Havre
17:00Sint-Truidense vs Gent
17:00US Orleans 45 vs Chateauroux
17:00Laval vs Cholet
17:00Lorient vs Guingamp
17:00Lille vs Reims
17:00AC Bellinzona vs FC Chiasso
17:00Bourg-Peronnas vs Grenoble
17:00Boluspor vs Fenerbahce
17:00St Etienne vs Clermont Foot
17:00FC Struga Trim & Lum vs FK Sileks
17:00Slovan Bratislava vs Hartberg
17:00Olimpia Grudziadz vs Podbeskidzie Bielsko Biala
17:00FK Senica vs SK Prostejov
17:00Le Mans vs Niort
17:30Cercle Brugge vs Lens
18:00Zulte-Waregem vs Lokeren
18:00Villarreal vs West Brom
18:00EVV vs Roda JC
18:00Maastricht vs Lommel
18:00NK Osijek vs Sloboda Tuzla
18:00Union Gurten vs SV Wals-Grünau
18:00St Gallen vs Sporting
18:00Lagun Onak vs Real Sociedad
18:30Westerlo vs FC Eindhoven
18:30TSV Kirchberg/Raab vs SVU Murau
19:00Atromitos Athinon vs Nottm Forest
19:00Portimonense vs Braga
19:00FK Pohronie vs Dukla Banska Bystrica
19:15Basel vs VfB Stuttgart
19:30LKS Lodz vs Korona Kielce
20:15Academica vs Benfica
Finland Division 1Finland Division 1
TimeGameTip
15:00KTP vs AC Kajaani
15:00EIF vs TPV
15:00TPS vs AC Oulu
15:00FC Haka vs FF Jaro
15:00MuSa vs MyPa
Finland VeikkausliigaFinland Veikkausliiga
TimeGameTip
11:00FC Honka vs HIFK
15:00SJK vs VPS Vaasa
Iceland Premier LeagueIceland Premier League
TimeGameTip
17:00IBV Vestmannaeyjar vs FH Hafnarfjordur
International MatchInternational Match
TimeGameTip
15:30India vs North Korea
Japan J-LeagueJapan J-League
TimeGameTip
10:00Matsumoto Y FC vs Jubilo Iwata
11:00Vegalta Sendai vs Kashima Antlers
11:00Yokohama F-Marinos vs Urawa Red Diamonds
11:00Gamba Osaka vs Shimizu S-Pulse
11:00Cerezo Osaka vs Nagoya Grampus
11:00Oita vs Consadole Sapporo
11:30Sagan Tosu vs Sanfrecce Hiroshima
Japan J2-LeagueJapan J2-League
TimeGameTip
10:00Mito Hollyhock vs V-Varen Nagasaki
10:00Tochigi SC vs Renofa Yamaguchi
10:00Ventforet Kofu vs Ehime FC
11:00Montedio Yamagata vs Kyoto Sanga FC
11:00Omiya Ardija vs Kagoshima United
11:00Albirex Niigata vs Yokohama FC
11:00FC Ryukyu vs Fagiano Okayama
11:00Tokushima Vortis vs Kashiwa Reysol
Latvia CupLatvia Cup
TimeGameTip
12:00JDFS Alberts vs FC Caramba Riga
Norway EliteserienNorway Eliteserien
TimeGameTip
14:30Rosenborg vs Viking FK
20:00Bodo/Glimt vs Ranheim
Peru Primera DivisionPeru Primera Division
TimeGameTip
02:00Cesar Vallejo vs Deportivo Binacional
17:15Sporting Cristal vs Sport Huancayo
21:30UTC Cajamarca vs Deportivo San Martin
23:45Academia Deportiva Cantolao vs Alianza Universidad
Poland Super CupPoland Super Cup
TimeGameTip
19:30Piast Gliwice vs Lechia Gdansk
Republic of Ireland First DivisionRepublic of Ireland First Division
TimeGameTip
19:00Cobh Ramblers vs Athlone Town
19:30Longford Town vs Drogheda United
Republic of Ireland Premier DivisionRepublic of Ireland Premier Division
TimeGameTip
20:00Sligo Rovers vs Waterford FC
Romania Liga IRomania Liga I
TimeGameTip
16:00Astra Giurgiu vs FC Botosani
19:00CFR Cluj vs CSM Politehnica Iasi
Russia Division 1Russia Division 1
TimeGameTip
11:00Spartak Moscow II vs SKA Energia Khabarovsk
13:00Tomsk vs FK Armavir
15:00FK Khimki vs Avangard Kursk
15:00Shinnik Yaroslavl vs Mordovia Saransk
15:00Fakel Voronezh vs FC Chayka
16:00Neftekhimik Nizhnekamsk vs FC Nizhny Novgorod
16:00Krasnodar II vs Luch-Energiya Vladivostok
16:00Chertanovo vs FK Yenisey
16:00Rotor Volgograd vs Tekstilshchik Ivanovo
17:25Torpedo Moscow vs Baltika Kaliningrad
Russia Premier LeagueRussia Premier League
TimeGameTip
14:30Ural vs FC Ufa
17:00Spartak Moscow vs PFC Sochi
19:30Rostov vs FC Orenburg
Scotland League CupScotland League Cup
TimeGameTip
15:00Annan Athletic vs Dumbarton
15:00Arbroath vs Elgin
15:00Berwick vs Ayr
15:00Cowdenbeath vs East Fife
15:00East Kilbride vs Albion
15:00Falkirk vs Livingston
15:00Forfar vs Brechin
15:00Hamilton vs Queen's Park
15:00Partick vs Airdrieonians
15:00Peterhead vs Cove Rangers
15:00Queen of South vs Motherwell
15:00Raith vs Dundee
15:00Ross County vs Montrose
15:00Stirling vs Hibernian
Singapore Premier LeagueSingapore Premier League
TimeGameTip
10:30Young Lions vs DPMM FC
10:30Albirex Niigata Singapore vs Hougang United FC
Slovenia Prva LigaSlovenia Prva Liga
TimeGameTip
17:00Tabor Sezana vs Aluminij Kidricevo
19:15NK Maribor vs NK Triglav Kranj
South Korea K-League 1South Korea K-League 1
TimeGameTip
11:00Jeju United vs Pohang Steelers
11:00Incheon Utd vs FC Seoul
South Korea K-League 2South Korea K-League 2
TimeGameTip
11:00FC Anyang vs Asan Mugunghwa FC
11:00Suwon FC vs Busan I Park
Sweden AllsvenskanSweden Allsvenskan
TimeGameTip
15:00Falkenbergs FF vs IFK Goteborg
15:00AIK vs Elfsborg
17:00AFC Eskilstuna vs Kalmar FF
Sweden SuperettanSweden Superettan
TimeGameTip
15:00Orgryte IS vs Osters IF
15:00IK Frej vs Mjällby AIF
17:00IK Brage vs Brommapojkarna
USA MLSUSA MLS
TimeGameTip
00:00DC United vs New England Revolution
02:00Houston Dynamo vs Los Angeles FC
04:00LA Galaxy vs San Jose Earthquakes
World Club FriendliesWorld Club Friendlies
TimeGameTip
15:00Plaza Amador vs CD Universitario
21:30CD Racing Junior de Armenia vs CD Marte Soyapango
22:00CSD Municipal vs Alajuelense