Predictions

17 July 19 NEXT

UEFA Champions League QualifyingUEFA Champions League Qualifying
TimeGameTip
17:30Riga FC vs Dundalk
18:00Rosenborg vs Linfield
18:00AIK vs Ararat Armenia
18:00FK Qarabag vs FK Partizani
18:30Ludogorets Razgrad vs Ferencvarosi TC
19:00Piast Gliwice vs BATE Borisov
19:00CFR Cluj vs FC Astana
19:15NK Maribor vs Valur Reykjavik
19:15Sutjeska Niksic vs Slovan Bratislava
19:45Celtic vs FK Sarajevo
UEFA Europa League QualifyingUEFA Europa League Qualifying
TimeGameTip
17:00Chikhura Sachkhere vs CS Fola Esch
Africa Cup of NationsAfrica Cup of Nations
TimeGameTip
20:00Tunisia vs Nigeria
Argentina CupArgentina Cup
TimeGameTip
01:10Gimnasia Mendoza vs River Plate
Brazil Serie BBrazil Serie B
TimeGameTip
01:30Ponte Preta vs Atletico Goianiense
China Super LeagueChina Super League
TimeGameTip
12:35Shanghai SIPG vs Hebei CFFC
12:35Wuhan Zall vs Jiangsu Suning FC
12:35Shandong Luneng vs Tianjin Tianhai
12:35Shenzhen vs Chongqing Lifan
12:35Beijing Guoan vs Beijing Renhe
Colombia Primera AColombia Primera A
TimeGameTip
01:45Atletico Bucaramanga vs Deportivo Cali
Copa do BrasilCopa do Brasil
TimeGameTip
23:15Bahia vs Gremio
23:15Atletico Mineiro vs Cruzeiro
Copa SudamericanaCopa Sudamericana
TimeGameTip
01:30La Equidad vs Royal Pari FC
Elite Club FriendliesElite Club Friendlies
TimeGameTip
02:00Fiorentina vs Chivas Guadalajara
11:00Newcastle vs Wolverhampton
12:00Leeds vs Man Utd
13:30Man City vs West Ham
Europe FriendliesEurope Friendlies
TimeGameTip
09:00ACS Poli Timisoara vs CS Municipal Lugoj
10:00Gyirmot SE vs FC Ajka
10:00Rekord Bielsko-Biala vs NKP Podhale Nowy Targ
10:00Varzim vs Lusitania Lourosa
10:00Podbeskidzie Bielsko Biala vs KS Mieszko Gniezno
10:30CD Mafra vs Cova de Piedade
14:30TSG Hoffenheim vs Jahn Regensburg
15:00MKP Pogon Siedlce vs Hapoel Kfar Saba
15:30Wigry Suwalki vs ZKS Olimpia Zambrow
16:00Mainz vs Rayo Vallecano
16:00ASU Politehnica Timisoara vs ACS Dumbravita
16:00Sandhausen vs Saarbrucken
16:00MTK Budapest vs Diosgyori VTK
16:00SK Hranice vs Sigma Olomouc B
16:00FK Renova vs FK Trayal Krusevac
16:00Spal vs ND Gorica
16:00FC Ripensia Timisoara vs CSM Resita
16:00Budapest Honved II vs Cegledi VSE
16:00NK Krka vs ASK Bravo Publikum
16:00Polonia Bytom vs Przemsza Siewierz
16:00FK Hodonin vs SC Znojmo
16:00Kisvarda FC vs Kaposvari Rakoczi
16:00Bekescsabai Elore SE vs Fuzesgyarmati SK
16:00BKV Elore SC vs Ivancsa
16:00Fiorentina XI vs Bari
16:00Adana Demirspor vs CS Concordia Chiajna
16:30Chievo vs Virtus Verona
16:30Besiktas vs Pendikspor
16:30FK Kozlovice vs MFK Vyskov
17:00MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki vs Polonia Warsaw
17:00Borussia M'gladbach vs Istanbul Basaksehir
17:00Feirense vs Moreirense
17:00Schalke II vs SV Schermbeck
17:00Grasshoppers vs FC Baden
17:00MKS Kluczbork vs Stal Brzeg
17:00Rio Ave vs Guimaraes
17:00Tubize vs Standard Liege
17:00UD Oliveirense vs CD Tondela
17:00KS Polonia Sroda Wlkp vs Stomil Olsztyn
17:00Erzgebirge Aue vs Hertha Berlin
17:00ACSF Vointa Turnu Magurele vs AFC Progresul Spartac Bucuresti
17:00Sporting Covilha vs Sertanense
17:00SK Lisen vs TJ Sokol Lanzhot
17:30Einheit Kamenz vs FC Oberlausitz Neugersdorf
17:30HSC Hannover vs Hannover 96
17:30Rot-Weiss Oberhausen vs Heracles
17:30Brest vs Lorient
17:30VfB Ginsheim vs Wehen SV
17:30Willem II vs Sparta Rotterdam
17:30Lichtenberg 47 vs BSV Eintracht Mahlsdorf
17:30FC Chiasso vs FC Paradiso
17:30Borussia Dortmund II vs FC Eindhoven
17:30Bergerac Perigord vs Pau
18:00Fortuna Dusseldorf II vs 1. FC Bocholt
18:00FSV Jägersburg vs SV Rohrbach
18:00KFCO Beerschot Wilrijk vs Panachaiki
18:00Kolding IF vs Thisted FC
18:00Ludwigsfelder FC vs Berliner AK 07
18:00NAC vs Lokeren
18:00Amorebieta vs Eibar
18:00Sint-Truidense vs Lommel
18:00SSVg Velbert vs Fortuna Cologne
18:00SU Tillmitsch vs SU Rebenland
18:00Stockerau vs SV Gerasdorf Stammersdorf
18:00Avranches vs Saint Malo
18:00Bochum vs Barnsley
18:00WAF Brigittenau vs Nussdorfer AC
18:00PSV vs Wolfsburg
18:00Pacos Ferreira vs Penafiel
18:00NK Polana vs NK Verzej
18:00Vilafranquense vs SU 1 Dezembro
18:00Lens vs Waasland-Beveren
18:00Rapid Oberlaa vs ASK Kaltenleutgeben
18:30Waldgirmes vs TuS Erndtebrück
18:30AZ Reserves vs Cambuur Leeuwarden Reserves
18:30KSK Heist vs Westerlo
18:30VfB Hilden vs TuS Ennepetal
18:30Roeselare vs Mouscron-Peruwelz
18:30CD Guarnizo vs Racing Santander
18:30TSV Danischburg vs TSV Siems
18:30TSV Meerbusch vs VfB Homberg
18:30SC Kapellen-Erft vs SC Düsseldorf West
19:00Feyenoord vs Panathinaikos
19:00Vasas SC vs Balmazujvarosi FC
19:30Gent vs AZ
19:30Fabril Barreiro vs Lusitano GC Evora
European U19 ChampionshipEuropean U19 Championship
TimeGameTip
15:45Portugal U19 vs Spain U19
18:00Armenia U19 vs Italy U19
Scotland League CupScotland League Cup
TimeGameTip
19:45Cove Rangers vs Dundee
19:45St Mirren vs Edinburgh City
19:45Clyde vs Hamilton
19:45Dunfermline vs Albion
19:45Stirling vs Arbroath
World Club FriendliesWorld Club Friendlies
TimeGameTip
02:00Fiorentina vs Chivas Guadalajara
03:15San Jose Earthquakes vs Valladolid
20:00Anapolis FC vs Brasiliense