Predictions

20 July 19 NEXT

Germany 3.LigaGermany 3.Liga
TimeGameTip
13:00Kaiserslautern vs Unterhaching
13:00Wurzburger Kickers vs Bayern Munich II
13:00Kaiserslautern II vs Unterhaching
13:00MSV Duisburg vs SG Sonnenhof Grossaspach
13:00SV Meppen vs Zwickau
13:00Hansa Rostock vs FC Viktoria Köln
16:45Magdeburg vs Eintracht Braunschweig
Argentina CupArgentina Cup
TimeGameTip
17:10Club Atletico Mitre vs Estudiantes LP
21:10Gimnasia LP vs Defensa y Justicia
Australia Victoria Premier LeagueAustralia Victoria Premier League
TimeGameTip
06:00Green Gully vs Kingston City
08:30Hume City vs South Melbourne
09:00Altona Magic vs Dandenong City
10:00Dandenong Thunder vs Avondale
Austria CupAustria Cup
TimeGameTip
16:00FC Wolfurt vs Floridsdorfer AC
16:30SC Pinkafeld vs SV Mattersburg
16:30SC Wiener Viktoria vs Hartberg
16:30ASKO Kottmannsdorf vs FK Austria Vienna
16:30SV Gloggnitz vs St Polten
17:00WSC Hertha vs Hohenems
17:30FC Kufstein vs SCR Altach
17:30SAK Klagenfurt vs Wolfsberger AC
17:30SAK Klagenfurt vs Wolfsberger AC
18:00St. Anna am Aigen vs SC Kalsdorf
18:00FCM Traiskirchen vs SV Horn
18:00SV Leobendorf vs FC Blau Weiss Linz
18:00UVB Vocklamarkt vs LASK Linz
18:00Union Edelweiss vs FC Flyeralarm Admira
19:15Neusiedl vs Grazer AK
Belarus Premier LeagueBelarus Premier League
TimeGameTip
15:00FK Gorodeya vs Isloch
18:45Dinamo Brest vs Torpedo Zhodino
Belgium Super CupBelgium Super Cup
TimeGameTip
19:30Genk vs KV Mechelen
Bolivia ClausuraBolivia Clausura
TimeGameTip
20:00Club Aurora vs Guabira
22:15Sport Boys Warnes vs Destroyers
Bosnia & Herzegovina Premier LigaBosnia & Herzegovina Premier Liga
TimeGameTip
16:30Velez Mostar vs Mladost Doboj Kakanj
16:30FK Zvijezda 09 vs FK Tuzla City
19:30Zeljeznicar vs Borac Banja Luka
Brazil Serie ABrazil Serie A
TimeGameTip
15:00Vasco da Gama vs Fluminense
21:00Bahia vs Cruzeiro
23:00Internacional vs Gremio
23:00Ceara vs Palmeiras
23:00CSA vs Atletico Paranaense
Brazil Serie BBrazil Serie B
TimeGameTip
01:30Vitoria vs Criciuma
15:00Oeste vs Bragantino
20:30Vila Nova vs America MG
23:00Botafogo SP vs Guarani SP
23:00Operario PR vs CRB
Bulgaria First LeagueBulgaria First League
TimeGameTip
16:45CSKA Sofia vs Cherno More Varna
19:00Beroe vs Ludogorets Razgrad
Chile CupChile Cup
TimeGameTip
17:30Union San Felipe vs Audax Italiano
20:00Cobresal vs Deportes Iquique
20:00Universidad de Chile vs Deportes Temuco
22:30O'Higgins vs Everton de Vina
22:30Deportes Valdivia vs Union Espanola
China Division 1China Division 1
TimeGameTip
08:30Guizhou Hengfeng Zhicheng vs Meizhou Hakka
10:30Xinjiang Tianshan vs Qingdao Huanghai
12:00Shaanxi Athletic vs Liaoning Hongyun
12:30Nei Mongol FC vs Beijing Sport University FC
12:30Shijiazhuang Ever Bright vs Zhejiang Greentown
12:30Heilongjiang Lava Spring vs Shanghai Shenxin
12:30Nantong Zhiyun vs Changchun Yatai
China Super LeagueChina Super League
TimeGameTip
12:35Guangzhou R&F vs Guangzhou Evergrande
12:35Tianjin Teda vs Dalian Yifang
Colombia Primera AColombia Primera A
TimeGameTip
01:30Envigado FC vs Deportivo Pasto
21:15Union Magdalena vs Atletico Huila
23:30Cucuta Deportivo vs Independiente Santa Fe
23:30Deportivo Cali vs Jaguares de Cordoba
Croatia 1.HNLCroatia 1.HNL
TimeGameTip
18:00HNK Rijeka vs NK Varazdin
20:00HNK Gorica vs Inter Zapresic
Czech Republic First LeagueCzech Republic First League
TimeGameTip
16:00Sigma Olomouc vs FC Fastav Zlín
16:00Opava vs FK Pribram
16:00Slovacko vs Ceske Budejovice
18:30Sparta Prague vs FK Jablonec
Ecuador Campeonato NacionalEcuador Campeonato Nacional
TimeGameTip
02:00Emelec vs Deportivo Cuenca
20:00Delfin SC vs El Nacional
22:15Olmedo vs Fuerza Amarilla SC
Elite Club FriendliesElite Club Friendlies
TimeGameTip
01:00Liverpool vs Borussia Dortmund
12:30Man Utd vs Inter Milan
14:00Bayer Leverkusen vs Watford
15:00Cheltenham vs Leicester
15:00Fulham vs Brighton
15:00Preston vs Southampton
16:00Monaco vs Valencia
17:30Nurnberg vs PSG
18:00Lyon vs Genoa
18:00Numancia vs Atletico Madrid
19:00Girona vs Bournemouth
23:00Arsenal vs Fiorentina
Europe FriendliesEurope Friendlies
TimeGameTip
08:00Leganes vs Fuenlabrada
08:00FC Ripensia Timisoara vs ACS Dumbravita
09:00FK Teleoptik Zemun vs FK Sindelic Beograd
09:00Paksi Se vs Soroksar
09:00ASU Politehnica Timisoara vs CSM Resita
09:00Gloria Buzau vs CSM Focsani
09:00Sigma Olomouc B vs Opava B
09:00Debreceni VSC vs Kazincbarcikai BSC
09:00Slovan Galanta vs Lokomotiva Devinska Nova Ves
09:00GKS Belchatow vs Sokol Aleksandrow
09:00Gwarek Tarnowskie Gory vs Warta Zawiercie
09:00Foresta Suceava vs Aerostar Bacau
09:00Mako vs Tiszasziget SE
09:30US Orleans 45 vs St Pryve St Hilaire
09:30NK Cepin vs Szentlorinc SE
09:30Orihuela vs Hull U23
10:00LKS Czaniec vs MKS Trzebinia
10:00Olimpia Elblag vs Baltyk Gdynia
10:00Alverca vs Casa Pia
10:00Garbarnia Krakow vs NKP Podhale Nowy Targ
10:00Zaglebie Sosnowiec vs Lechia Tomaszow Mazowiecki
10:00AD Fafe vs Felgueiras 1932
10:00Chojniczanka Chojnice vs Bytovia Bytow
10:00Lech Poznan II vs Stomil Olsztyn
10:00Drzewiarz Jasienica vs Gwarek Ornontowice
10:00Ruch Radzionkow vs RKS Grodziec
10:00Odra Centrum vs KS ROW 1964 Rybnik
10:00MKS Kluczbork vs Ruch Zdzieszowice
10:00NK Drava Ptuj vs Tiszakecske FC
10:00Bronshoj BK vs Avarta
10:00CD Aves vs Academica
10:00Kecskemeti TE vs Dorogi FC
10:00TJ Sokol Lanzhot vs Hanacka Slavia Kromeriz
10:00Lokomotiva Zvolen vs FC Vion Zlate Moravce B
10:00Szeged 2011 vs Szolnoki Mav FC
10:00Podbeskidzie Bielsko Biala vs Warta Poznan
10:00FC Astoria Walldorf vs FV Diefflen
10:00NK Metalleghe Bsi vs Hajduk Split II
10:00Przemsza Siewierz vs MKS Iskra Pszczyna
10:00Vilafranquense vs Real SC Massama
10:30Real Sociedad B vs SD Beasain
10:30Clube Oriental Lisboa vs Caldas SC
10:30Puskas Academy vs Maccabi Petach Tikva
11:00UD Gran Tarajal ST vs Las Palmas
11:00Arenas Club de Getxo vs Athletic Bilbao
11:00Stal Stalowa Wola vs Hapoel Katamon
11:00SU Sintrense vs AC Marinhense
11:00Almere City FC vs NEC
11:00GKS Belchatow vs KSZO Ostrowiec
12:00Sparta Rotterdam vs NAC
12:00Radomiak Radom vs Gornik Leczna
12:00Schalke II vs St Pauli II
12:00Nykobing vs Hvidovre IF
12:30FC Lok Leipzig vs Wuppertaler
12:30Hamburg vs Anderlecht
13:00Rot Weiss Ahlen vs TuS Haltern
13:00FC Oss vs De Graafschap
13:00FC 08 Homburg vs CS Fola Esch
13:00SC Cham vs Freiburg II
13:00Hertha Zehlendorf vs Union Furstenwalde
13:00GKS Tychy 71 vs Sandecja Nowy Sacz
13:00Elversberg vs Borussia M'gladbach II
13:00Lichtenberg 47 vs Oranienburger FC Eintracht
13:00TSV Steinbach vs Rot-Weiss Erfurt
13:00VfB Stuttgart II vs VfR Aalen
13:00SW Dusseldorf vs TSV Meerbusch
13:30FC Volendam vs Heracles
13:30FC Twente vs OH Leuven
13:30Ratingen SV Germania 04/19 EV vs Rot-Weiss Oberhausen
14:00Fortuna Dusseldorf vs Istanbul Basaksehir
14:00Hannover 96 vs FC Groningen
14:00KV Kortrijk vs Excelsior
14:00Zulte-Waregem vs Willem II
14:00AZ vs KV Oostende
14:00Darmstadt vs Vitesse
14:00Fortuna Cologne vs Hessen Kassel
14:00Heerenveen vs St Pauli
14:00Hutnik Krakow vs Ruch Chorzow
14:30Arminia Bielefeld vs Barnsley
14:30SC Weiche Flensburg 08 vs Kolding IF
15:00Pelikan Lowicz vs Znicz Pruszków
15:00Heidenheim vs Middlesbrough
15:00Waasland-Beveren vs Union Saint Gilloise
15:00Rot-Weiss Essen vs Kickers Offenbach
15:00VVV vs FC Eindhoven
15:30Angers vs Le Havre
15:30Lokeren vs Panachaiki
15:45KFCO Beerschot Wilrijk vs Panathinaikos
15:45GKS Katowice vs Rekord Bielsko-Biala
16:00Miedz Legnica vs KS Mieszko Gniezno
16:00Chernomorets Odessa vs Balkany Zorya
16:00FC Dordrecht vs FC Den Bosch
16:00AEL Limassol vs Sektzia Nes Tziona
16:00OFK Malzenice vs FK Hodonin
16:00Reims vs Gent
16:00Chaves B vs Braga U23
16:30Legionovia Legionowo vs Hapoel Kfar Saba
16:30Borussia M'gladbach vs Rayo Vallecano
16:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs MTK Budapest
17:00Taksony SE vs Fuzesgyarmati SK
17:00DJK Arminia Klosterhardt vs SpVg Schonnebeck
17:00Bochum vs Hertha Berlin
17:00Guingamp vs Brest
17:00Elana Torun vs KKS Kalisz
17:00Lorient vs Laval
17:00Villefranche vs Yverdon Sport FC
17:00Sporting Covilha vs Pacos Ferreira
17:00Mosta FC vs Santa Lucia FC
17:00NK Croatia Zmijavci vs HNK Sibenik
17:00UD Oliveirense vs Moreirense
17:00USV Gnas II vs SV Kloch
17:00AS Beziers vs Le Puy
17:00Lens vs Espanyol
17:30Udinese vs Ravenna
17:30Avranches vs Concarneau
17:30CD As Pontes vs Racing Ferrol
18:00Vasas SC vs Kisvarda FC
18:00Villarreal vs Levante
18:00Real Sociedad vs Racing Santander
18:00AEK Athens vs Volos NFC
18:00Spartak Myjava vs CSK Uhersky Brod
18:00NK Medimurje Cakovec vs BFC Siofok
18:00Nancy vs Dijon
18:15Lealtad vs Sporting Gijon
18:30Cacereno vs Extremadura
18:30Granada vs Reading
18:30Oviedo vs Unionistas de Salamanca CF
18:30Rio Ave vs Santa Clara
19:00Chiclana vs Cadiz
19:00CD Calahorra vs Huesca
19:15Calamonte vs Extremadura B
19:30Belenenses vs Sunderland
19:30Celta Vigo vs Lugo
20:00Maritimo vs Lille
20:30Portimonense vs Getafe
European U19 ChampionshipEuropean U19 Championship
TimeGameTip
18:00Spain U19 vs Italy U19
18:00Portugal U19 vs Armenia U19
Finland Division 1Finland Division 1
TimeGameTip
15:00EIF vs AC Kajaani
15:00TPS vs FC Haka
Finland VeikkausliigaFinland Veikkausliiga
TimeGameTip
15:00KPV vs SJK
15:00VPS Vaasa vs Lahti
15:00FC Ilves vs HJK Helsinki
Indonesia U20 LeagueIndonesia U20 League
TimeGameTip
09:30Arema FC U20 vs Persela Lamongan U20
09:30Persib Bandung U20 vs Madura United U20
09:30PS TIRA U20 vs Bhayangkara FC U20
09:30PSIS Semarang U20 vs PS Barito Putera U20
Japan J-LeagueJapan J-League
TimeGameTip
05:00Consadole Sapporo vs Shonan Bellmare
10:00Matsumoto Y FC vs Sanfrecce Hiroshima
10:00Nagoya Grampus vs Gamba Osaka
10:00Vissel Kobe vs Yokohama F-Marinos
10:30Kashima Antlers vs Sagan Tosu
11:00Shimizu S-Pulse vs FC Tokyo
11:00Jubilo Iwata vs Urawa Red Diamonds
11:00Cerezo Osaka vs Vegalta Sendai
Japan J2-LeagueJapan J2-League
TimeGameTip
10:00JEF Utd Chiba vs Avispa Fukuoka
10:00Yokohama FC vs Tochigi SC
10:00V-Varen Nagasaki vs Ventforet Kofu
11:00Kashiwa Reysol vs Zweigen Kanazawa
11:00Tokyo Verdy vs Ehime FC
11:00Kyoto Sanga FC vs Omiya Ardija
11:00Renofa Yamaguchi vs Albirex Niigata
11:00Kagoshima United vs FC Gifu
Latvia VirsligaLatvia Virsliga
TimeGameTip
16:00Riga FC vs BFC Daugavpils
Mexico AperturaMexico Apertura
TimeGameTip
01:00Puebla vs Tijuana
03:00Atlas vs Juarez FC
23:00Atletico San Luis vs Unam Pumas
23:00Pachuca vs Leon
Peru Primera DivisionPeru Primera Division
TimeGameTip
02:00Alianza Lima vs Sporting Cristal
21:30Deportivo Binacional vs Academia Deportiva Cantolao
23:45Carlos Manucci vs UTC Cajamarca
Poland EkstraklasaPoland Ekstraklasa
TimeGameTip
14:00Rakow Czestochowa vs Korona Kielce
16:30Wisla Krakow vs Slask Wroclaw
19:00Piast Gliwice vs Lech Poznan
Republic of Ireland First DivisionRepublic of Ireland First Division
TimeGameTip
19:00Cobh Ramblers vs Wexford FC
Romania Liga IRomania Liga I
TimeGameTip
16:00FC Botosani vs FC Voluntari
19:00FC Academica Clinceni vs CFR Cluj
Russia CupRussia Cup
TimeGameTip
11:00Strogino vs Rodina Moscow
11:00FK Kvant Obninsk vs FK Dolgoprudny
11:00Urozhay Krasnodar vs FK Druzhba Maikop
13:00FK Lada Tolyatti vs Akron Tolyatti
14:00FK Legion Dynamo vs FK Makhachkala
16:00FK Inter Cherkessk vs Dinamo Stavropol
Russia Division 1Russia Division 1
TimeGameTip
08:00Luch-Energiya Vladivostok vs Tomsk
09:00SKA Energia Khabarovsk vs Torpedo Moscow
09:00FK Yenisey vs Rotor Volgograd
14:00Tekstilshchik Ivanovo vs FK Khimki
15:00Fakel Voronezh vs Chertanovo
15:00Mordovia Saransk vs Spartak Moscow II
16:00Avangard Kursk vs Krasnodar II
17:00Baltika Kaliningrad vs FC Chayka
17:00FK Armavir vs Neftekhimik Nizhnekamsk
Russia Premier LeagueRussia Premier League
TimeGameTip
12:00FC Ufa vs Krasnodar
14:30Krylia Sovetov vs Arsenal Tula
17:00CSKA Moscow vs FC Orenburg
19:30Rostov vs Spartak Moscow
Scotland League CupScotland League Cup
TimeGameTip
15:00Ayr vs Falkirk
15:00Dumbarton vs Queen of South
15:00Dundee vs Peterhead
15:00East Fife vs Stenhousemuir
15:00East Kilbride vs St Mirren
15:00Edinburgh City vs Dunfermline
15:00Elgin vs Stirling
15:00Hamilton vs Partick
15:00Hibernian vs Alloa
15:00Inverness CT vs Raith
15:00Montrose vs Forfar
15:00Stranraer vs Berwick
Serbia Super LigaSerbia Super Liga
TimeGameTip
17:00Spartak Subotica vs Rad Belgrade
19:00Red Star Belgrade vs Javor Ivanjica
19:00Mladost Lucani vs FK Radnik Surdulica
19:00FK Cukaricki vs FK Napredak
19:00Vojvodina vs FK Macva Sabac
Slovenia Prva LigaSlovenia Prva Liga
TimeGameTip
17:00Tabor Sezana vs NK Celje
19:15NK Rudar Velenje vs NK Maribor
South Korea K-League 1South Korea K-League 1
TimeGameTip
11:00Gyeongnam FC vs Jeju United
11:00Pohang Steelers vs Incheon Utd
11:00FC Seoul vs Jeonbuk Motors
South Korea K-League 2South Korea K-League 2
TimeGameTip
11:00FC Anyang vs Gwangju FC
12:00Busan I Park vs Bucheon FC 1995
Sweden AllsvenskanSweden Allsvenskan
TimeGameTip
15:00Orebro SK vs Falkenbergs FF
15:00AIK vs Helsingborg
17:00GIF Sundsvall vs BK Hacken
Sweden SuperettanSweden Superettan
TimeGameTip
15:00Syrianska FC vs IK Brage
15:00Brommapojkarna vs Norrby IF
15:00Dalkurd FF vs Varbergs BoIS FC
15:00Degerfors vs GAIS
17:00IK Frej vs Orgryte IS
Switzerland Challenge LeagueSwitzerland Challenge League
TimeGameTip
16:00Winterthur vs Aarau
16:30Grasshoppers vs Stade Lausanne-Ouchy
17:30FC Chiasso vs Wil 1900
18:00FC Schaffhausen vs Lausanne Sports
Switzerland Super LeagueSwitzerland Super League
TimeGameTip
18:00FC Thun vs Neuchatel Xamax
18:00St Gallen vs Lucerne
USA MLSUSA MLS
TimeGameTip
03:00LA Galaxy vs Los Angeles FC
World Club FriendliesWorld Club Friendlies
TimeGameTip
10:00Western Sydney Wanderers vs Leeds
17:00Varzim vs Al Duhail
20:00Zamora vs Trujillanos
21:00Deportivo Tachira vs Zamora
21:00Benfica vs Chivas Guadalajara
21:45Municipal San Ramon vs AD Juventud Escazucena
22:00CSD Municipal vs Real Espana
23:00Morvant Caledonia Utd vs Club Sando